STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Rhino3DPrint 2016 nastaví orientaci modelu pro 3D tisk

Je zřejmé, že většina dodavatelů CAD/CAM řešení zahrnuje do nových aktualizací nástroje pro přípravu digitálních dat k výrobě aditivními technologiemi. Společnost MecSoft vydává samostatný modul pro Rhinoceros 5.0 obsahující sadu nástrojů pro přípravu 3D tisku.

Plně integrovaný modul Rhino3DPrint 2016 nabízí jednoduché, efektivní a poloautomatické nástroje pro přípravu digitálních dat. K vylepšeným funkcím patří mj. snazší nastavení orientace modelu, možnosti ručních oprav výplní a podpor, výběr a manipulace vybraných částí modelu pomocí grafického okna nebo generování nanášení vzorů tryskou.

Příprava digitálních dat k 3D tisku v Rhoni3DPrint 2016. Obrázek: MecSoft.com

Příprava digitálních dat k 3D tisku v Rhoni3DPrint 2016. Obrázek: MecSoft.com

Modul Rhino3DPrint – spolu s konstrukčním řešením Rhinoceros – tvoří vhodné řešení pro přípravu dat k 3D tisku. Bezplatnou demo verzi (omezenou na 30 dnů) si můžete stáhnout na stránce společnosti MecSoft v sekci Ke stažení.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!