STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Video: Co je nového v Inventoru HSM 2016?

Společnost Autodesk připravila video s ukázkami a výkladem k zajímavým funkcím a novinkám v aktuální verzi Inventoru HSM 2016. Zmíněno je i o novém nástroji AnyCAD.

Inventor HSM je plně integrovaný CAD/CAM software pro 2D a 3D konstrukci a CAM programování CNC obráběcích strojů s moderním výpočtovým jádrem a jednoduchým přístupem. Řešení je dostupné ve dvou edicích: Inventor HSM a Inventor HSM Pro. Obě obsahují plnohodnotná řešení Autodesk Inventor nebo Autodesk Inventor Professional.

Novinkou Inventoru HSM 2016 jsou všechny tradiční soustružnické strategie – podélné a příčné soustružení, zarovnání čela, hrubování, zapichování vrtání aj. Nová verze podporuje i programování dvouvřetenových soustruhů všemi soustružnickými strategiemi. Více se o novinkách dozvíte z videoukázky. Českou verzi připravila společnost Delcam Česká republika.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!