STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Známe výherce o CAD/CAM řešení za sto tisíc

Tradiční soutěž o profesionální CAD/CAM řešení v hodnotě sto tisíc korun připravuje společnost Nexnet na MSV v Brně. Účast byla jednoduchá – stačilo vyplnit formulář na jedné z expozic společnosti Nexnet v pavilonu P a B nebo on-line na webových stránkách.

Otázky byly cíleny na znalosti produktového portfolia firmy Nexnet – a to konkrétně na řešení Alphacam, Visi, Radan a SpaceClaim. Šťastným výhercem se stal František Nováček, který pracuje ve strojírenské firmě v Olomouckém kraji. Ta má již více než dvacetiletou praxi v oboru a specializuje se na střední a těžké obrábění kovových i nekovových materiálů, jako jsou ocel, litina, korozivzdorná ocel, silon atd. Při volbě výherního řešení se František Nováček rozhodl pro výkonný CAD SpaceClaim. S řešením, sloužící mj. pro tvorbu a editaci digitálních dat, se již v minulosti setkal.

Šťastným výhercem v soutěži o CAD/CAM řešení za sto tisíc se stal František Nováček. Foto: Nexnet

Šťastným výhercem v soutěži o CAD/CAM řešení za sto tisíc se stal František Nováček. Foto: Nexnet

Kdo v soutěži neměl štěstí, může se těšit na příští rok. Opět se bude soutěžit o plnohodnotný CAD/CAM systém.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!