STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konference EDU pro studenty a pedagogy se blíží

Společnost SolidVision pořádá pro pedagogy, studenty a školy tradiční konferenci EDU. Program konference je nabitý po oba dva dny a již nyní se můžete těšit na zajímavé přednášky, prezentace školních projektů i zcela novou CNC frézku vyvinout speciálně pro učebny technických škol.

Dvoudenní konference, jež významně podporuje současné technické školství, se uskuteční 20. a 21. října 2015 v brněnském hotelu Avanti. Připraveny jsou mj. prezentace zajímavých školních projektů s jejichž řešením pomohl SolidWorks, novinky v SolidWorksu 2015 a co se očekává v SolidWorksu 2016 . Dozvíte se zajímavosti z oblastí počítačové podpory programování CNC obráběcích strojů v SolidCAMu i 3D skenování. Aktuality o dotacích určených pro školy bude prezentovat společnost Naviga4. Konferenci doplní mj. živé ukázky obrábění na nové CNC frézce SLV 300 CNC, která splňuje požadavky učeben technických škol.

Koncept moderní učebny na technické škole. Nová frézka SLV 300 CNC je navržená pro učebny technických škol. Nastěhovat do učebny lze dveřmi  standardních rozměrů. Vizualizace: SolidVision

Koncept moderní učebny na technické škole. Nová frézka SLV 300 CNC je navržená pro učebny technických škol. Nastěhovat do učebny lze dveřmi standardních rozměrů. Vizualizace: SolidVision

Přijměte pozvání a přijeďte se na konferenci inspirovat školními projekty a podělit se zkušenostmi z výuky SolidWorksu. Program bezplatné konference zahrnuje občerstvení a oběd po oba dva dny a studijní materiály. Registrovat se můžete zasláním kontaktních údajů EDU manažerce Michaele Sochorové na e-mail michaela.sochorova@solidvision.cz. Pozvánku s adresou místa konání a programem si můžete stáhnout v elektronické podobě.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!