STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Teamcenter 11 usnadňuje okamžitý přístup k informacím

Pokročilé nástroje pro správu a integraci dat, vylepšené funkce webového klienta Active Workspace, nástroj ALM-PLM a další novinky zahrnula společnost Siemens PLM Software do nové verze PLM řešení Teamcenter 11.

Nová vylepšení, nastavení a funkce umožňují lépe a rychleji spravovat životní cyklus výrobku a mají pomoci i ke zvýšení produktivity výroby. Ve verzi Teamcenter 11 se objevil nový modul pro spolupráci s dodavateli, modul pro řízení shody a integrováno bylo ECAD řešení, které je nakonfigurováno pro Teamcenter Rapid Start. Předem nastavené funkce dovolují rychleji vytvořit afektivní plány pro funkční prostředí PDM s minimálními náklady.

Spravovat data můžete na velkoformátových dotykových obrazovkách. Foto: Youtube

Spravovat data můžete na velkoformátových dotykových obrazovkách. Foto: Youtube

Integrace ALM-PLM usnadňuje zákazníkům objektivní a přehledné navrhování a správu, včetně mechanických částí a elektrických obvodů (řešení MCAD a ECAD). Active Workspace rozšířil PLM o intuitivní, vizuální a personalizované prostředí s okamžitým přístupem k informacím.

Teamcenter 11 je řešení pro malé a střední podniky, které k navrhování výrobků používají správu dat PDM a k řízení životního cyklu výrobku PLM. Aktuální verze je již dostupná.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!