STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Machining Strategist nabídne frézovací strategii Waveform

Společnost Vero Software představila novou verzi řešení Machining Strategist 2016 R1. Zajímavou novinkou v profesionálním CAMu je plně integrovaná strategie Waveform – ta umožňuje frézovat velké množství materiálu v krátkém čase.

Vysoce efektivní frézovací strategie Waveform je uživatelům CAM řešení od společnosti Vero Software známá již několik let – prvně byla integrována do řešení Edgecam před třemi roky. Výhody produktivní strategie vyplývají z kontinuální dráhy nástroje a maximální možné hloubky řezu (co umožní parametry řezného nástroje).

Zvyšující-se nároky na rychlejší výrobu přiměly společnost Vero Software integrovat vysoce-efektivní frézovací strategii Waveform do prostředí Machining Strategist. Foto: Vero Software

Zvyšující se nároky na rychlejší výrobu přiměly společnost Vero Software integrovat vysoce efektivní frézovací strategii Waveform do prostředí Machining Strategist. Foto: Vero Software

Řešení Machining Strategist 2016 R1 je již přichystáno pro operační systém Windows 10. Vero Software plánuje uvolnit aktualizaci na konci října.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!