STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Nezapomeňte se registrovat na GISfórum 2015

Sdílejte tento článek na Twitteru
1. 10. 2015, | 2 komentáře

Již 7. října 2015 se ve Vinařství U Kapličky v Zaječí uskuteční setkání odborníků na geografické informační systémy.

Pokud se zajímáte o informace a trendy z oblasti geografických informačních systémů, včetně zajímavých případových studií, pak neváhejte s registrací na letošní odbornou konferenci pořádanou CAD Studiem. Těšit se můžete na novinky z oblastí řízení letového provozu, moderních mobilních řešení, využití veřejných služeb pro GIS a dalších.

Program konference spojí příjemné s užitečným – součástí je i losování o zajímavé ceny, návštěva vinného sklípku a večerní pohoštění. Místo konání a odkaz na elektronickou přihlášku naleznete na stránce GISfórum 2015 – odborná konference firmy CAD Studio.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Studio zajímavé workshopy. Mimo jiné pořádá i on-line semináře a blížící se konferenci GISfórum 2015 (7. října). Termíny akcí jsou uvedeny v kalendáři událostí. Účast je bezplatná, […]

  2. […] Na další ročník tradiční konference, které mediálními partnery jsou redakce Konstrukter.cz, Průmysl.cz a 3D-tisk.cz, se mohou konstruktéři těšit zase za rok na podzim. Jejich kolegy, uživatele geografických informačních systémů, však už zítra čeká sesterská konference – GISfórum 2015. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!