STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Seminář: Praktické obrábění kovů a výrobní ekonomika

Zajímavé informace o technologii obrábění související s výrobní ekonomikou odhalí tři odborné semináře pořádané společností Seco Tools. Přednášejícím bude manažer technického vzdělávání Patrick de Vos.

Série zajímavých odborných setkání s totožným programem se koná v Opavě-Kravařích (6. 10.), Brně (7. 10.) a Praze (8. 10.). Hlavními tématy seminářů jsou aspekty průmyslové výroby, základní technické a ekonomické předpoklady, výběr nástrojů a spolehlivost výrobního procesu, praktický přístup k ekonomice výroby a zkušenosti s řešením související problematiky.

Odborný seminář vedený Patrickem de Vosem se uskuteční za podpory českých univerzit.

Odborný seminář vedený Patrickem de Vosem se uskuteční za podpory českých univerzit

Adresy míst konání seminářů naleznete v programu. Přihlásit se již můžete prostřednictvím elektronického formuláře. Abstrakt celodenní přednášky naleznete na stránce společnosti Seco Tools. Překlad anglicky hovořícího Patricka de Vose do češtiny bude zajištěn.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!