STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Novinky SolidWorksu 2016 odhalí čtvero seminářů

Přehledné představení novinek prostřednictvím seminářů chystá pro zákazníky společnost SolidVision. Novou verzi s vylepšenými funkcemi si můžete důkladně prohlédnout na setkáních ve čtyřech různých termínech a místech konání. 

Série akcí SolidWorks 2016 Roadshow je speciálně zaměřena na novinky a vylepšené funkce nejnovějšího SolidWorksu. Oficiálního vydání verze 2016 se totiž dočkáme co nevidět. Společnost SolidVision připravila pro zákazníky sérii zajímavých setkání s totožným programem – v Ostravě (6. 10.), Brně (8. 10.), Hradci Králové (13. 10.) a Praze (15. 10.).

Na seminář se můžete registrovat vyplněním elektronického formuláře na stránce SolidWorks 2016 Roadshow, kde si také zvolíte místo konání. S registrací neváhejte, kapacita je omezena.

Jednou z mnoha novinek je funkce Obrácení směru odsazené skici. Foto: SolidWorks Tech Blog

Jednou z mnoha novinek je funkce Obrácení směru odsazené skici. Obr.: SolidWorks Tech Blog

Mediálním partnerem akce je redakce Konstrukter.cz. Hlavním partnerem je komunitní portál Mujsolidworks.cz, kde již začala exkluzivní publikace vybraných novinek.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!