STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Jak řešit zakázky se zajištěním kvality

Firmy se dnes již běžně certifikují na systémy řízení jakosti dle norem ISO 9001 a ISO/TS 16949 nebo metodiku APQP. Často však bez řádné integrace na stávající vnitropodnikové procesy. Sledujte on-line seminář a dozvíte se, jaké možnosti získáte s platformou 3D Experience a s jejími nástroji pro podporu systému řízení jakosti.

Společnost Technodat připravila on-line seminář nesoucí název Jak urychlit a zlevnit zakázky při současném zajištění kvality. Na semináři se mj. dozvíte, jak rozšířit vývojové 3D prostředí i nástroje a metodiky, které podporují systémy řízení jakosti v průmyslových podnicích.

On-line seminář můžete shlédnout 10. září 2015 do 10 hod. Předpokládaná délka semináře je jedna hodina a registrace je možná do 9. září 2015 do 10 hod. prostřednictvím elektronického formuláře.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!