STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Schunk Intec představí na MSV robota s koncovými efektory

Společnost Schunk Intec stejně jako v minulých letech bude vystavovat na MSV 2015 v Brně upínací a uchopovací techniku. Pro návštěvníky letos přichystala živou ukázku robotického pracoviště s koncovými efektory. 

Koncové efektory zahrnují všechny funkční jednotky zapojené do interakce mezi robotickým systémem a okolím. Na konci kinematického řetězce robota Fanuc s rychlovýměnným systémem uvidíte mj. tříprsté, paralelní a překládací chapadlo.

Společnost Schunk Intec představí na MSV 2015 v Brně robota s koncovými efektory. Foto: Schunk Intec

Společnost Schunk Intec představí na MSV 2015 v Brně robota s koncovými efektory. Foto: Schunk Intec

Expozici společnosti Schunk Intec na MSV 2015 v Brně naleznete v pavilonu F na stánku 15. Kromě robotického pracoviště s koncovými efektory bude vystavovat upínací techniku (upínače nástrojů, sklíčidla, upínací čelisti a stacionární upínací systémy) a uchopovací techniku (chapadla, rotační a lineární jednotky, robotické příslušenství aj.).

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!