STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAMWorks 2015 je dostupný i pro Solid Edge ST8

Společnost Geometric úspěšně pokračuje ve spolupráci s firmou Siemens PLM Software. Dokazuje to integrace CAMWorksu 2015 do Solid Edge ST8.

CAMWorks 2015 podporuje rozsáhlou oblast strategií – od 2,5osého až po 5osé simultánně řízené CNC obrábění. Plná integrace zajišťuje asociativní trajektorii nástroje, která se automaticky mění se změnou modelu. Automatické rozpoznávací funkce a patentované technologie zachycují opakované postupy programování a pomáhají výrazně snížit dobu přípravy. CAMWorks nabízí modul Virtual Machine – nástroj pro simulaci NC kódu a detekci kolizí.

V CAMWorksu je dostupná vysoce efektivní frézovací strategie Volumill. Ta zajišťuje konstantní úhel záběru a kontinuální dráhu nástroje.

V CAMWorksu je dostupná vysoce efektivní frézovací strategie Volumill. Ta zajišťuje konstantní úhel záběru a kontinuální dráhu nástroje. Foto: CAMWorks.com

CAMWorks je dostupný v jedenácti jazykových mutacích, včetně češtiny.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!