STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Studenti, představte svůj projekt a vyhrajte iPad Mini

Máte zajímavý projekt vytvořený v SolidWorksu nebo v jiném produktu od společnosti Dassault Systèmes? Pak neváhejte a přihlaste se do soutěže o atraktivní cenu.

Společnost Dassault Systèmes vyhlásila pro studenty soutěž 3DS Academy s podtitulem Projekt roku 2015. Do soutěže se zapojíte přidáním zajímavého projektu na stránce Project Showroom. Přihlásit se můžete do 21. srpna 2015.

Trojrozměrných modelů jako je například parní turbína, do níž budou studenti virtuálně vstupovat a studovat je, má škola k dispozici hned několik z projektu Internetová škola II. Vizualizace parní turbíny může být vstupenkou do studentské soutěže o iPad Mini: Marek Pagáč

Vizualizace parní turbíny v SolidWorksu může být vstupenkou do studentské soutěže o iPad Mini.

O vítězi rozhodne porota složená se zástupců 3DS Academy a váš projekt mohou podpořit také přátelé hlasováním na sociální síti Facebook. Výsledky soutěže budou zveřejněny 7. září 2015.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!