STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Skenujte okolní svět s iPhonem a 3D skenerem iSense

Sdílejte tento článek na Twitteru
22. 6. 2015, | 2 komentáře

Společnost 3D Systems rozšířila možnosti použití 3D skeneru iSense, který je dostupný i pro chytrý mobil iPhone. Doposud bylo možné 3D skener propojit pouze s tabletem iPad. 

Unikátní 3D skener umožňuje zachytit objekty různých velikostí – rychle a s kvalitním výstupem. Provedení krytu je výsledkem práce uživatelů portálu Cubify, je tištěn na 3D tiskárně a lze jej jednoduše zacvaknout na kryt telefonu. Intuitivní rozhraní aplikace iSense umožňuje zjednodušenou úpravu digitálních dat pro 3D tisk.

S novým použitím 3D skeneru byla současně vydána i nová aktualizace. Stávajícím vlastníkům licence je dostupná pro iPhone a iPad bezplatně a obsahuje vylepšené funkce. Hlavní novinkou je třikrát rychlejší skenování objektů, včetně mapování textur.

V aplikaci iSense můžete připravit digitální data pro 3D tisk. Foto: Cubify.com

V aplikaci iSense můžete připravit digitální data pro 3D tisk. Foto: Cubify.com

Zahájení prodeje 3D skeneru iSense pro iPhone je naplánováno na 7. července 2015 za  429 dolarů (bez cla a poplatků). Předprodej již byl zahájen v on-line obchodě Cubify.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. Mili napsal:

    Dobrý deň, môže sa niekto od vás so mnou spojiť ohľadne praktických skúseností s týmto skenerom ?

    Ďakujem
    Mili

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!