STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

SimLab Composer 6 sdílí data ve 3D PDF

Společnost Simulation Lab Software vydala novou verzi konstrukčního nástroje SimLab Composer 6 Mechanical Edition. Kombinuje konstrukční navrhování a přesné simulační výpočty doplněné o kvalitní fotorealistický výstup modelů.

Konstrukční a simulační řešení SimLab Composer 6 Mechanical Edition umožňuje přímou integraci mj. do SolidWorksu, Autodesk Inventoru, Solid Edge a Crea. Šesté vydání obsahuje řešení Chrono, díky němuž můžete vytvářet vysoce kvalitní animace a interaktivní dynamické simulace. Modul Expo rozšířil možnosti sdílení technické dokumentace o 3D PDF na dotykových zařízeních od Applu a s operačním systémem Android. SimLab Composer 6 Mechanical Edition je podporován v operačních systémech Microsoft Windows 64bit. (verze 7 a vyšší) a Mac OSX (verze 10.9 a vyšší).

Časově omezenou verzi si můžete stáhnout na stránce společnosti Simulation Lab Software. Podrobnější informace a popisy funkcí naleznete na stránce SimLab Composer 6 – The Mechanical Edition.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!