STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Technodat Forum 2015 obohatí prototyp Škody R200

Tradiční setkání a seminář Technodat Forum 2015 se letos v červnu uskuteční v hotelu Zámek Valeč. Akci zpestří mj. přítomnost atraktivního prototypu vozidla Škoda R200.

Na bohatý program, zajímavé prezentace i speciální hosty z řad partnerů a zákazníků se mohou 3. a 4. června 2015 těšit účastníci každoroční akce Technodatu. Setkání bude hostit nově zrekonstruovaný hotel Zámek Valeč na Vysočině. Večerní program zahrnuje návštěvu pivovaru Dalešice, kde se natáčely slavné Postřižiny.

Letošní ročník obohatí přítomnost škodovky R200. Foto: Technodat

Letošní ročník setkání Technodat Forum obohatí přítomnost Škody R200. Foto: Technodat

Lákadlem bude také přítomnost zajímavého prototypu vozu, který jeho tvůrci – Marek Hoffman a designér Petr Novague – pojmenovali Škoda R200 Non-fiction. Návrh byl inspirován jedním z nejobdivovanějších modelů celé historie mladoboleslavské automobilky – Škodou 110 R. Technickým základem se stalo sportovní Audi A8.

Předběžný program a formulář pro elektronickou registraci naleznete v kalendáři událostí.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!