STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka na Siemens PLM Connection – letos do Ostravy

Uživatelskou konferenci Siemens PLM Connection pořádá společnost Siemens PLM Software v ostravském hotelu Clarion Congress. Zájemce láká například létajícím autem.

Ve dnech 4. a 5. června 2015 se koná pravidelná uživatelská konference, na které ani letos nebude chybět program plný cenných příspěvků ke strategii firmy i k produktovým novinkám. Hlavním tahákem je přednáška Štefana Kleina, tvůrce návrhu létajícího auta.

Konference je určena pro střední a vyšší management výrobních podniků a pro uživatele PLM systémů. Prezentace budou probíhat v českém a anglickém jazyce – lze předpokládat i slovenštinu.

Informace k registraci, včetně rezervace ubytování a výše poplatků, naleznete v kalendáři událostí. Podrobný program konference a informace o místě konání jsou zveřejněny na stránkách konference Siemens PLM Connection.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!