STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Technický seminář Delcam 2015 představí novinky naživo

Již tradiční Technický seminář Delcam představí novinky stejnojmenných CAD/CAM produktů, včetně živých ukázek programování. Rezervujte si včas místo.

Technický seminář odhalí novinky v aplikacích Delcam PowerMill 2015 a Delcam FeatureCAM 2015. Živé ukázky programování budou prezentovány v Autodesk Inventoru HSM a modulu EDM pro drátové řezání. Dozvíte se důležité informace o změnách v údržbě, aktualizacích a postprocesorech. Pokud jste příznivci 3D tisku, pak vás budou určitě zajímat informace o 3D tiskárně Ember Spark od Autodesku.

Delcam Česká republika pořádá již tradiční Technický seminář. Letos se uskuteční v luxusním hotelu Maximus Resort v Brně. Foto: Marek Pagáč

Tradiční Technický seminář Delcam se letos uskuteční v luxusním hotelu Maximus Resort v Brně. Foto: Marek Pagáč

Seminář se uskuteční 3. června 2015 od 9 hodin v luxusním hotelu Maximus Resort. Adresu hotelu a odkaz na registraci naleznete v kalendáři událostí. S registrací neváhejte, seminář je omezen kapacitou pro 90 osob.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!