STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Novinky společnosti ModuleWorks usnadní výrobu ozubení

Společnost ModuleWorks vydala hlavní aktualizaci 2015.04 svých CAD/CAM komponent pro programování pokročilých strategií obrábění. Tato verze obsahuje nové funkce pro tříosé a pětiosé obrábění a vylepšení u ovládání simulace.

V oblasti pětiosého obrábění byly vylepšeny pokročilé funkce pro obrábění tvarově komplikovaných součástí. Jedná se zejména o obrábění ozubených kol s netradičním tvarem zubů a oběžných lopatkových kol.

Společnost ModuleWorks vylepšila frézovací strategie pro výrobu ozubených kol. Foto: ModuleWorks

Společnost ModuleWorks vylepšila frézovací strategie pro výrobu ozubených kol. Foto: ModuleWorks

Tříosé frézování doplnila nová strategie určená pro vysokorychlostní obrábění. Cílem strategie je snížit výrobní čas a zároveň zvýšit životnost nástroje.

V simulacích byla zdokonalena verifikace obrábění modelů datového formátu STL. Kvalita konečného povrchu se zvýšila redukcí trojúhelníků.

Kvalita zobrazovaného modelu se zvýšila redukcí trojúhelníků. Foto: MetalWorks

Kvalita zobrazovaného modelu se zvýšila redukcí trojúhelníků. Foto: MetalWorks

Novou funkcí je zobrazení kontextové menu, které vyvoláte pravým tlačítkem myši. Menu obsahuje nejčastěji používané funkce, například zobrazení modelu.

Více informací o vydání nejnovější aktualizace 2015.04, včetně obsažených novinek, se dozvíte na stránce společnosti ModuleWorks.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!