STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Bezplatný nástroj pro Autodesk Inventor převádí 2D do 3D

Na Autodesk Labs si můžete stáhnout aktualizovanou verzi praktického nástroje pro převod dat z 2D do 3D. Je určen pro Autodesk Inventor a převod do 3D probíhá poloautomaticky.

Nástroj byl doposud přístupný uživatelům různých verzí Autodesk Inventoru. Vývojový tým po celou dobu užívání zaznamenával zkušenosti a názory a na základě zpětné vazby nástroj dolaďoval. Podpora převodníku z 2D do 3D pro Autodesk Inventor 2015 vyprší k 1. květnu 2015. Na ní naváže nová technická podpora pro Autodesk Inventor 2016, která je plánována opět na jeden rok.

Výkres z AutoCADu zkopírujete...

Výkres z AutoCADu zkopírujete…

... do Autodesk Inventoru. Nástrojem Autodesk Labs 2D to 3D...

… do Autodesk Inventoru. Nástrojem 2D to 3D z Autodesk Labs…

přesunete nárys, půdorys a bokorys do konstrukčních rovin...

… přesunete nárys, půdorys a bokorys do konstrukčních rovin.

... Použitím prvků přidání nebo odebrání vysunutím vytvoříte...

Použitím prvků přidání nebo odebrání vysunutím…

... 3D model.

… vytvoříte 3D model.

Verze kompatibilní s Autodesk Inventorem 2016 je již ke stažení po přihlášení a registraci na stránce Autodesk Labs. Vlastní zkušenosti můžete sdílet po registraci v uživatelském fóru – nebo je můžete zasílat na e-mail labs.iv.2dto3d@autodesk.com.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!