STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

DWGsign prokáže autorství výkresu

CAD Studio vyvinulo nadstavbu DWGsign pro zajištění ochrany obsahu výkresů z AutoCADu a BIM projektů z Revitu. V nejbližších dnech bude tato aplikace ke stažení na stránce CAD Studia.

Aplikace DWGsign přidává do souboru permanentní neviditelnou značku s unikátním podpisem (jménem) autora. U tohoto a u jakýchkoli dalších souborů odvozených z dokumentu lze následně snadno zkontrolovat a zobrazit původní podpis – a prokázat tak vlastnictví původního obsahu.

Aplikace DWGsign přidává do souboru permanentní neviditelnou značku s unikátním podpisem (jménem) autora. Foto: Autodesk

Aplikace DWGsign přidává do souboru permanentní neviditelnou značku s unikátním podpisem (jménem) autora. Foto: Autodesk

Aplikace je kompatibilní s AutoCADem 2015 a 2015 v 64bitových verzích. Ke stažení bude na stránkách CAD Studia a na Autodesk Apps.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!