STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

PowerMill Robot 2015 rozšiřuje databázi robotů

Delcam vydal novou verzi aplikace PowerMill Robot 2015 pro robotizované obrábění. Novinkami jsou kombinace ručního a CNC programování pro zvýšení flexibility práce, propracovanější kontrola kolizí a import strategií z jiných CAM aplikací.

PowerMill Robot 2015 převzal vysoce efektivní strategii frézování Vortex, která zajišťuje kontinuální dráhu nástroje s využitím celé řezné části frézy. Kromě toho byla doplněna databáze o roboty firem Kuka, ABB, Fanuc, Yaskawa Motoman, Stäubli, Hyundai, Comau, Kawasaki Robot, Nachi a Universal Robots.

Delcam v PowerMillu Robot 2015 rozšířil databází robotů. Foto: Delcam

Delcam v PowerMillu Robot 2015 rozšířil databází robotů. Foto: Delcam

Vylepšená kontrola kolizí – s úsporou času při přípravě programu – umožňuje odladit NC program ještě před jeho spuštěním. Velkou výhodou je možnost importovat dráhy nástrojů z jiných CAM systémů a ty pak simulovat nebo upravovat. PowerMill Robot 2015 obsahuje všechny funkce a strategie pro pětiosé obrábění jako PowerMill.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!