STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CorelDRAW Technical Suite X7 převádí data do 3D PDF

Připojení k překladové paměti Systems, propracované uživatelské rozhraní a publikování do 3D PDF, to jsou lákadla nové sady aplikací CorelDRAW Technical Suite X7.

Nová verze přináší vyhrazené technické rozlišení, pokročilé izometrické kreslicí funkce, kompatibilitu souborů a publikační funkce pro tisk, web i mobilní zařízení. Díky možnosti přístupu k prvkům technických návrhů a jejich přetváření z různých umístění a zdrojů, včetně 3D návrhů a volitelného doplňku pro 3D CAD formáty, lze projekty vytvářet rychleji.

CorelDRAW Technical Suite X7 převádí data do 3D PDF. Foto: Corel Corporation

CorelDRAW Technical Suite X7 převádí data do 3D PDF. Foto: Corel Corporation

CorelDRAW exportuje více než 100 formátů souborů, včetně formátů WebCGM, SVG, DWG, EPS a TIFF. Aplikace je dostupná formou předplatného na měsíc nebo rok.

Více informací o nové aktualizaci X7, která je kompatibilní s operačním systémem Windows 8, naleznete na stránce CorelDRAW Technical Suite X7.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!