STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Skener Scanify obdržel ocenění za inovaci na CES 2015

Skener Scanify umožňuje skenovat objekty různých velikostí a tvarů. Díky cenové dostupnosti a extrémně vysokému rozlišení získal cenu za inovativní produkt na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015.

Na Mezinárodním veletrhu v Brně v roce 2014 představila společnost MCAE Systems 3D skener Fuel3D. Tento skener získal nový název – Scanify. Je určen pro skenování obličejů, lidského těla, rostlin, soch, texturovaných a barevných objektů. V kombinaci se softwarem MeshUp lze snadno vytvořit spojitý model sestavený z více skenů.

Skener Scanify využijí zejména fanoušci 3D tisku. Foto: Fuel3D Technologies Limited

Skener Scanify využijí zejména fanoušci 3D tisku. Foto: Fuel3D Technologies Limited

Scanify zpracovává nasnímaná data během několika sekund a s dodávanou aplikací Fuel3D exportujete model do různých populárních formátů. Skener je určený pro fanoušky 3D tisku, animátory i pro další využití v různých aplikacích. Oficiálním prodejcem Scanify pro Českou republiku je společnost MCAE Systems.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!