STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

AViCAD 2016 se chlubí podporou nativního DWG

Na začátku března vyšel AViCAD 2016 s možností využití formátu DWG. Zákazníci, kteří si zakoupili AViCAD po 15. prosinci 2014, mají aktualizaci na profesionální edici zdarma.

AViCAD se chlubí kompatibilitou s AutoCADem a přímým modelováním s využitím nativního formátu DWG. Novinkou verze 2016 je možnost instalace nad operační systém Windows 8.1, přičemž podpora pro Windows 8, Windows 7 a Windows XP zůstává. Aplikace podporuje export do souborů PDF, DWF, 3DS, DAE, STL, LWO, POV, BMP, WMF, EMF a SVG. Přibyla podpora cloudových služeb DropBox, Google Drive a Microsoft OneDrive. Novinkami jsou jednoduchá změna tvaru modelu volným tažením, kategorie poznámek a práce s textem.

Aktualizace pro uživatele AViCAD Pro 2014 stojí 299 dolarů, doživotní licence je nabízena za 799 dolarů. (V současné době je cena zvýhodněna na 649 dolarů.)

Další informace o nových funkcích: avicad.com.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!