STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

PowerInspect 2015 R1 zajistí bezkolizní přejezd sondy

Sdílejte tento článek na Twitteru
26. 2. 2015, | 1 komentář

Delcam vydal novou verzi měřicího a kontrolního programu PowerInspect. Hlavní novinkou je bezkolizní automatizovaná změna trasy sondy.

Bezkolizní přejezd spočívá v automatické aktualizaci bodů přejezdů mezi segmenty měření. Dříve byla kolize detekována, ale úprava přejezdu bez kolize se musela provést ruční úpravou bodů přejezdů. Automatizovaná funkce podstatně zrychlí definici přejezdových částí.

Automatizovaný přejezd sondy bez kolize urychlí čas programování. Foto: Delcam

Automatizovaný přejezd sondy bez kolize urychlí čas programování. Nová funkce znázorněna na obrázku dole. Zdroj: Delcam

Další novinkou je např. import mračen bodů ze skenovacích zařízení (MetraScan, HandyScan), vylepšená práce s měřítkem, off-line programování a nastavení předem definovaných parametrů sondy a položek.

Více informací, včetně videoukázek, naleznete na stránce PowerInspect Learning Zone.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. Technik napsal:

    Podle zprávy, PowerInpekt konečně dospěl do „pořádného software“. Myslím si, že tato funkce automatického vyhnutí kolize při přejezdech by měla být základem jakéhokoliv software. Je s podivem, že Delcam ji uvádí až teď a s takovouto „pompou“.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!