STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Siemens předvede virtuální prohlídku továrny

Siemens představí na veletrhu Amper program Comos Walkinside určený pro plánování výroby v průmyslovém prostředí. Software v kombinaci se speciálním zařízením usnadní návštěvníkům průzkum virtuální továrny.

Současné dostupné technologie pomáhají zvýšit produktivitu výroby a zlepšit výrobní postupy. Ve virtuálním prostředí se může vše odzkoušet a optimalizovat – ještě před fyzickou realizací. Pro letošní veletrh si společnost Siemens připravila program Comos Walkinside pro plánování výroby v konkrétním průmyslovém prostředí. Simulátor, speciální brýle a herní konzole umožní návštěvníkům prohlídku továrny, která zatím existuje pouze v projektové dokumentaci.

Siemens na Amperu představí prohlídku továrny ve virtuálním prostředí. Foto: Siemens

Siemens na Amperu představí prohlídku továrny ve virtuálním prostředí. Foto: Siemens

Siemens bude na veletrhu vystavovat také pilu na dělení kovů TAC 75 od společnosti Bomar či přípojnicový systém Sivacon 8PS — typ LI.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!