STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Začal veletrh World Expo 2015 – zatím alespoň virtuálně

Pořadatele veletrhu Expo napadla originální myšlenka, jak nalákat návštěvníky na letošní veletrh do Milána. Společně s Dassault Systèmes vyvinuli on-line aplikaci, díky níž můžete výstavu navštívit ve virtuálním prostředí.

Světová výstava World Expo 2015 se bude konat v Miláně od května do konce října. Zaměřena bude na zlepšování výživy lidstva s ohledem na zdroje planety. Prostředí veletrhu inspirovalo pořadatele natolik, že ve spolupráci se společností Dassault Systèmes vyvinuli – pomocí platformy 3D Experience – virtuální prohlídku Výživa pro planetu, energie pro život.

Platforma 3D Experience pomohla vyvinout virtuální náhled na veletrh Expo. Foto: Dassault Systèmes

Virtuální veletrh Expo vznikl díky platformě 3D Experience. Foto: Dassault Systèmes

Aplikace obsahuje interaktivní 3D funkce, plnohodnotné zobrazení ve vysokém rozlišení a zvukové efekty. Veletrh Expo můžete navštívit on-line na stránce Expo Virtual Tour. Ponořte se do 3D světa a navštivte výstavní haly již nyní.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!