STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

HyperMill v2014.2 umí lépe frézovat kapsy

Součástí doprovodného programu uživatelského setkání SolidWorks World 2015 bude také odhalení nové verze HyperMillu v2014.2. Jednou z novinek je dokončování 3D tvaru pomocí funkce Z-level.

V případě, že je zaoblena přechodová hrana mezi dnem a bokem kapsy, nebyl výsledek frézování optimální. Funkce 3D shape Z-level zajišťuje přesnější výpočet přilehlých ploch a plynulejší obrábění ostrých vnějších hran. Dále umožňuje vytvořit novou referenční rovinu mezi zaoblenou plochou a dnem kapsy a vytvořit tak dokonalejší trajektorii. To znamená, že nástroj frézuje podél okrajové hrany mezi dnem a boční stěnou.

1-konstrukter-OpenMind-SolidWorks-World-2015-3D-shape-Z-level-finishing

Jednou z novinek v HyperMillu v2014.2 je vylepšení strategie pro frézování kapsy. Foto: OpenMind

Novinkou HyperMillu integrovaného do SolidWorksu je volání funkcí přímo z CAD systému prostřednictvím sdílené databáze. Za vynikající integraci HyperMillu do SolidWorksu obdržela společnost Open Mind od Dassault Systèmes zlatý certifikát.

Přehled všech novinek v HyperMillu v2014.2 najdete na stránce What´s new 2014.2.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!