STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konstruktér 4/2014 — prolistujte si aktuální vydání časopisu

Vítejte v době robotů. Titulní téma aktuálního vydání technického magazínu Konstruktér jasně určuje, že tentokrát bude řeč především o robotice a také automatizaci.

Roboty i roboti dostávají v moderní společnosti a především pak v průmyslu čím dál větší prostor. Problematika automatizace pak zasahuje do mnoha odvětví, častokrát i v oblastech, kde bychom si ji ještě nedávno ani neuměli představit. Robot pomáhá na výrobní lince i s neurologickou operací, v podobě dronu doručuje poštu a jako exoskeleton umožňuje chromým chodit… je toho hodně, nač se musí konstruktér i další technické profese připravit, ať už zaváděním robotů zefektivňujete výrobu nebo je přímo navrhujete, v libovolné podobě významů slova robot.

Prosincové vydání časopisu Konstruktér nabídne také množství obsahu s robotikou nesouvisejícího, přitom je mu však vlastní jistá exkluzivita. Posunutí vydání na poslední měsíc v roce mělo totiž dva velmi rozumné důvody — díky možnosti navštívit největší konferenci uživatelů CAD softwaru na světě (Autodesk University v Las Vegas) a přední evropský veletrh věnovaný vývoji výrobků (Euromold ve Frankfurtu nad Mohanem), přinášíme reportáže z těchto významných událostí, doprovázené také rozhovory s lidmi, kteří ve svých oborech patří k opravdovým průkopníkům, například v odvětví aditivní výroby, alias 3D tisku. Tomuto prudce se rozvíjejícímu trhu ostatně věnujeme v našem časopisu opět celou rubriku, tentokrát nabitou skutečně jedinečným obsahem.

Časopis Konstruktér si můžete pořídit formou předplatného za pouhých 340 Kč na rok. K dispozici je také elektronická verze, kterou si můžete stáhnout na webu Publero.com.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ ZA 340 Kč

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!