STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk začal přijímat objednávky na 3D tiskárnu Ember

Autodesk chtěl svou první 3D tiskárnu nabízet na přelomu roku. Příjem objednávek již začal a nedočkaví zájemci mají zařízení obdržet v prvních dnech roku 2015.

V květnu letošního roku představila společnost Autodesk 3D tiskárnu Ember. Premiéra proběhla na veletrhu 3D Printshow v Paříži. Autodesk již začal přijímat objednávky prostřednictvím programu Ember Explorer. Cena tiskárny činí 5 995 dolarů bez poštovného, balného a celních poplatků. I když ještě nebylo zveřejněno přesné datum zahájení prodeje, 3D tiskárnu můžete dle dostupných informací obdržet začátkem roku 2015 – pokud provedete objednávku ještě dnes.

Tiskárnu Ember můžete objednat prostřednictvím programu Ember Explorer. Foto: Autodesk

Tiskárnu Ember můžete objednat prostřednictvím programu Ember Explorer. Foto: Autodesk

Program Ember Explorer má spojovat kvalifikované průmyslové firmy, vývojáře a vědce zabývající se výzkumem materiálů, aby mohli sdílet své dosavadní zkušenosti a první dojmy. Účastníci programu Ember Explorer navíc získají nejnovější ovladače 3D tiskárny, podpůrný balíček, balíček na dokončovací práce, technickou podporu, přístup k informacím, inovacím a exkluzivním akcím. Do programu Ember Explorer se musíte registrovat a přednost mají ti, kteří svou odezvou pomohou ve vývoji technologie tiskárny.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!