STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Frézovací strategie VoluMill sbírá americké patenty

Sdílejte tento článek na Twitteru
27. 11. 2014, | 1 komentář

Společnost Celeretive Technolgies byla úspěšná při udělení druhého amerického patentu za vysoce efektivní strategie frézování VoluMill. Patent zahrnuje celou řadu unikátních vlastností.

Druhý patent pokrývá klíčové inovace ve výpočtu frézovací strategie VoluMill, která je vyvíjena pro odebírání velkého objemu materiálu třískovým obráběním v co nejkratším čase. Zejména některé patentové nároky se týkají schopnosti aplikovat strategii VoluMill na specifické oblasti obrobku s využitím vysokorychlostního obrábění. To umožňuje odebírat materiál bez zatížení frézovacího nástroje, ke kterému dochází standardními strategiemi. Se strategií VoluMill se podle provedených experimentů zkrátila doba obrábění v některých případech až o 90 procent a životnost nástrojů se prodloužila až osminásobně. VoluMill je integrován do celé řady známých CAM aplikací a je k dispozici jako samostatný modul.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] je dostupná vysoce efektivní frézovací strategie Volumill. Ta zajišťuje konstantní úhel záběru a kontinuální dráhu nástroje. Foto: […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!