STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

3Dconnexion vydala aktualizovaný ovladač pro 3D myši

Sdílejte tento článek na Twitteru
25. 11. 2014, | 2 komentáře

Společnost 3Dconnexion uvedla ovladač 3DxWare 10 pro 3D myši, který je aktualizací předešlé verze. Pomocí intuitivního ovladače nastavíte funkce tlačítek podle typu používané aplikace jedním kliknutím.

Nový ovladač má několik funkcí pro nastavení rychlosti otáčení, přepínaní navigačních režimů nebo nastavení středu rotace. Funkčním klávesám je možné přiřadit klávesové zkratky. Každému tlačítku lze přiřadit vlastní menu o rozsahu až čtyř různých příkazů. Popis všech nových funkcí v ovladači 3DxWare 10, včetně instalačního souboru, naleznete na stránce 3Dconnexion 3DxWare10.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

 1. Pavel P. napsal:

  Dobrý den, jen malý příspěvek k článku.
  Mám myš SpaceMouse Pro a velice ji doporučuji k programu 3DVIA Composer ale kdo by v ní chtěl modelovat v Catii tak to vůbec nedoporučuji, jelikož Catia zná pouze SpacePilot a tímpádem když si nastavíte tlačítka které nejsou vyplněné, např. ESC, Ctrl… tak při dalším zapnutí to opět zmizí, a můžete znovu nastavovat =o/

  Ale 3Dvia Composer je s tou myší dokonalý :-)
  S Pozdravem Pavel P.

 2. Scarli napsal:

  Dobrý den,
  vřele doporučuji i k Inventoru, bez myši 3Dconnexion space mouse už ani čárku :)

  S přátelským pozdravem Scarli

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!