STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Tecnomatix 12 nabídne pokročilé programování robotů

Sdílejte tento článek na Twitteru
4. 11. 2014, | 1 komentář

S vývojem robotů vznikají vysoké nároky na jejich programování. Tecnomatix podporuje nejnovější vývoj v oblasti robotických systémů a do nové verze zahrnuje pokročilé programovací funkce.

Pokročilá robotika vyžaduje pokročilé programování. Společnost Siemens PLM Software pomáhá zavádět do firem pokročilé funkce pro robotické systémy již několik let. Tecnomatix 12 usnadní programování samostatných robotů, robotických buněk, výrobních linek a svařovacích robotů a nabídne lepší funkce pro detekci kolizí. Nová verze vyjde v průběhu listopadu. Na videu Tecnomatix 12 for Advanced Robotics můžete shlédnout ukázky simulací robotů programovaných v Tacnomatixu.

Tecnomatix 12 posílí pokročilé programovací funkce robotů. Foto: Siemens PLM Software

Tecnomatix 12 obsahuje pokročilé programovací funkce robotů. Foto: Siemens PLM Software

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Vylepšená verze má několik klíčových funkcí, jako jsou nová webová aplikace pro plánování výroby na určeném pracovišti nebo stabilnější simulace logistiky a optimalizace diskrétních a kontinuálních procesů. Více o novinkách se dozvíte v příspěvku „Tecnomatix 12 nabídne pokročilé programování robotů“. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!