STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Siemens kupuje Camstar, posiluje v průmyslové digitalizaci

Společnost Siemens se rozhodla posílit postavení v oblasti průmyslové digitalizace. Akvizicí Camstaru rozšíří nabídku výrobních informačních systémů a posílí strategii plně integrovaného digitálního podniku.

Siemens uzavřel smlouvu o koupi společnosti Camstar Systems, jednoho z předních tvůrců a dodavatelů podnikových výrobních informačních systémů MES (Manufacturing Execution Systems). Akvizice staví na strategii průmyslové digitalizace společnosti Siemens, rozšiřuje řešení integrovaného vývoje výrobku a automatizačních řešení pro elektroniku, polovodiče a lékařské nástroje.

Tento krok má výrobcům pomoci realizovat inovace v rámci plně integrovaného digitálního podniku. Řešení MES od Camstaru doplní stávající nabídku společnosti Siemens a stanou se součástí portfolia správy životního cyklu výrobku (PLM). Transakce by měla být dokončena v druhé polovině listopadu 2014, podmínky akvizice nebudou zveřejněny.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!