STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

TenLinks se stal reklamním partnerem CADfóra

Největší mediální společnost poskytující on-line informace o CAD/CAM a CAE oznámila partnerství s komunitním portálem CADfórum. TenLinks tak může získat čtenáře.

CADfórum propojí CADtutor.net, CAD Notes, CNCzone.com a všechny weby vlastněné TenLinks, jako jsou TenLinks.com, CADdigest.com a dalších více než 50 užitečných webů, s velkým množstvím informací pro CAD, CAM a CAE. TenLinks tak může získat další čtenáře, jelikož CADfórum registruje více než 14 milionů zobrazených stránek za měsíc a přes tři milióny unikátních návštěvníků, což je s přehledem největší CAD, CAM a CAE publikum na světě.

V současné době CADfórum registruje 500 tisíc uživatelů, kteří pravidelně přicházejí na web a využívají CAD tipů a triků, knihovny CAD/BIM bloků, bezplatných utilit a diskusního fóra o CAD/CAM/CAE a BIM tématech. Převážná část uživatelů CADfóra se zaměřuje na produkty od Autodesku.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!