STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Siemens NX 10 dorazí v prosinci

Společnost Siemens poodhalila informace k nejnovější verzi řešení NX 10. Nové funkce mají přinést vyšší flexibilitu při vývoji a konstrukci výrobků a až třikrát vyšší produktivitu.

Rychlejší tvorbu návrhů má zajistit funkce 2D koncepčního navrhování, pocházející ze zábavního průmyslu. Skrývá v sobě technologii NX Realize Shape, která je plně integrovaná do modelovacího prostředí na bázi dělících ploch. Konstruktérům nabídne větší kontrolu nad tvorbou geometrie. Nové, volitelné dotykové rozhraní poskytne lepší přístup k možnostem navrhování s NX.

Při vývoji nové verze byl kladen důraz na propojení se softwarem pro správu životního cyklu výrobku (PLM) přes prostředí Siemens Active Workspace. Výrazně se tak sníží čas při hledání informací o výrobku. NX dále přináší různá vylepšení napříč celým integrovaným řešením pro počítačem podporované navrhování, výrobu a inženýrské simulace v oblastech CAD/CAM a multifyzikálního prostředí NX CAE.

NX 10 bude k dispozici v prosinci. Podrobnější informace najdete na stránce Siemens NX 10.

Technologie NX Realize Shape přinese konstruktérům větší kontrolu nad tvorbou geometrie. Foto: Siemens

Technologie NX Realize Shape přinese konstruktérům větší kontrolu nad tvorbou geometrie. Foto: Siemens

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!