STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Nová řada laserových řezacích strojů Hiwin

Na MSV 2014 v Brně představila společnost Hiwin první laserový řezací stroj vlastní výroby. Brněnský výrobce lineární techniky tak inovoval svou výrobní strategii.

Vedle tradiční aplikace lineárních komponent do zařízení se nyní společnost zaměřila i na kompletní výrobu průmyslových strojů. Společnost Hiwin vystavila na stánku zmenšený exponát prvního řezacího stroje Fila vlastní produkce, který vyvinula ve spolupráci s firmou BT Bear Tronic. Spoluprácí firem vznikl univerzální řezací stroj, který disponuje lineárními motory s možností osazení CO2 paprsku, vláknového Fiber laseru nebo kreslící hlavy. Technické parametry jednotlivých modelů laserových řezacích strojů Fila jsou uvedeny v novém produktovém katalogu Hiwin. Konstruktéři společnosti Hiwin poskytli zájemcům odborné konzultace přímo na stánku. Pro všechny, kdo letošní MSV nestihli, jsou připraveny osobní konzultace.

Schéma šasů a vnitřní části řezacího stroje. Foto: Hiwin

Schéma šasů a vnitřní části řezacího stroje. Foto: Hiwin

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!