STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Vyšel ZwCAD+ 2015 s řadou vylepšení

ZwSoft oznámila vydání nové verze levného CAD softwaru ZwCAD+ 2015. Aplikace získala vylepšené uživatelské rozhraní a mnoho funkcí usnadňujících konstrukční práci.

Pro lepší ovládání v softwaru byly zjednodušeny základní 3D prvky, což usnadní práci při převodu 2D dat do 3D. Uživatelé z oblasti GIS nyní mohou přistupovat k aplikaci Google Earth v aktuálním výkresu. V této oblasti se také nabízí funkce pro přezkoumání konečného výsledku na reálné mapě, čímž lze vylepšit projekt ještě před tím, než je postaven. Novinkou je správce referencí, s nímž lze spravovat všechny externí zdroje v aktuálním výkresu.

Pro získání podrobnějších informací navštivte domovskou stránku ZwCAD+.

ZWCAD+ 2015 přináší nové uživatelské rozhraní. Foto: zwsoft.com

ZwCAD+ 2015 přináší nové uživatelské rozhraní. Foto: zwsoft.com

Novinkou ve verzi 2015 jsou gesta myši. Kliknutím pravým tlačítkem a tažením určeným směrem vyberete požadovanou funkci. Foto: zwsoft.com

Novinkou ve verzi 2015 jsou gesta myši. Kliknutím pravým tlačítkem a tažením určeným směrem vyberete požadovanou funkci. Foto: zwsoft.com

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!