STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Na MSV v Brně probíhá soutěž o CAD/CAM společnosti Vero Software

Současně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně probíhá ojedinělá soutěž o plnohodnotný CAD/CAM systém od společnosti Vero Software dle vlastního výběru, kterou na veletrhu zastupuje firma Nexnet. Účast v soutěži je velmi jednoduchá.

Máte-li zájem o účast v soutěži, navštivte stánek 68 v pavilonu P, vyplňte slosovací formulář a k výhře už vám bude stačit pouze štěstí. Formulář lze taktéž vyplnit na stránce Nexnet MSV 2014. Na koho se štěstí usměje, vyhraje plnohodnotnou licenci nejnovějšího CAD/CAM systému společnosti Vero Software dle vlastního výběru. Premiéru v portfoliu produktů společnosti Nexnet bude mít špičkový specializovaný nástroj pro konstrukci a výrobu forem a střižných nástrojů Visi. Kromě Visi si výherce bude moci vybrat i z dalších CAD/CAM systémů, které v nejnovějších verzích Nexnet na MSV v Brně prezentuje. Mezi novinkami bude Edgecam, který je považován za standard pro obrábění 3D objemových modelů, a Alphacam k programování CNC strojů pro obrábění kovů, plastů, dřeva a minerálů. Pro ty, kteří mají CNC výrobu zaměřenou na tváření, tj. řezání plazmou, vodním paprskem, laserem, vysekávání a ohýbání, může být také zajímavá licence CAD/CAM systému Radan.

Slavnostní slosování proběhne v pátek 3. 10. 2014 a výherce bude informován zástupcem společnosti Nexnet.

Soutěž pořádá společnost Nexnet na stánku 68 v pavilonu P. Foto: Nexnet

Soutěž o CAD/CAM systém společnosti Vero Software pořádá společnost Nexnet na stánku 68 v pavilonu P. Foto: Nexnet

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!