STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

GrabCAD Workbench podporuje prohlížení výkresů z Crea

Ačkoli je budoucnost tradiční technické dokumentace nejistá, stále je důležitým podkladem výroby. Návštěvníci webu GrabCAD.com a uživatelé aplikace Creo od společnosti PTC nyní mohou využít prohlížení výkresů přímo v internetovém prohlížeči.

Většina výrobních organizací stále spoléhá na tradiční 2D dokumentaci. V praxi je však problém ve sdílení dat, kdy je výkres vytvořen v CAD systému, kterým nedisponuje druhá strana a na řadu přichází převod do formátu PDF. Při převodu několika stovek výkresů může být tento krok časově náročný. Webová databáze CAD modelů GrabCAD nabízí prohlížeč GrabCAD Workbench podporující čtení výkresové dokumentace vytvořenou v Creu. Ke čtení dokumentace dochází přímo v internetovém prohlížeči. Tato funkce potvrdila spolupráci webové databáze CAD modelů GrabCAD a společnosti PTC, o které byla veřejnost informována před několika měsíci.

GrabCAD Workbench dokáže otevřít výkresovou dokumentaci zpracovanou v aplikaci Creo. Zdroj: GrabCAD.com

GrabCAD Workbench dokáže otevřít výkresovou dokumentaci zpracovanou v aplikaci Creo. Zdroj: GrabCAD.com

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!