STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk 123D Catch je dostupný pro zařízení s Androidem

Sdílejte tento článek na Twitteru
15. 9. 2014, | 1 komentář

Uživatelé systému Android mohou instalovat aplikaci Autodesk 123D Catch do dotykových zařízení. Doposud byla tato aplikace dostupná pro zařízení společnosti Apple, stolní počítače nebo jako cloudové řešení.

Aplikace Autodesk 123D Catch umožňuje uživatelům převádět fotografie ve 3D modely. Pro pořízení fotografií postačí mobilní telefon. Převedený 3D model slouží k dalšímu zpracování, jako je objekt tisknutelný na 3D tiskárnách nebo jako základ pro další 3D modelování. Více o převádění fotografií v trojrozměrný model se dozvíte v příspěvku Jak vytvořit 3D model z fotografie? Pomůže aplikace Autodesk 123D Catch. Aplikaci pro dotyková zařízení se systémem Android stáhnete zdarma v on-line obchodě Google Play.

Pomocí mobilního telefonu se vytvoří série snímků. Aplikace Autodesk 123D Catch převede snímky ve 3D model. Foto: Autodesk 123D Catch

Pomocí mobilního telefonu vytvoříte sérii snímků. Aplikace Autodesk 123D Catch převede snímky ve 3D model. (Foto: Autodesk 123D Catch)

Převedený model slouží například pro tištění modelu na 3D tiskárně nebo pro další úpravy. Foto: Autodesk 123D Catch

Převedený model slouží například pro vytištění modelu na 3D tiskárně nebo pro další úpravy. (Foto: Autodesk 123D Catch)

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] první pohled je Mobile Fusion velmi podobný řešení 123D Catch od Autodesku – to vytváří 3D modely z pořízených […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!