STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk certifikoval HyperMill pro Autodesk Inventor 2015

Autodesk pokračuje v certifikaci CAM softwarů pro Autodesk Inventor. Další aplikací pro podporu obrábění je HyperMill od společnosti Open Mind.

Certifikace nastínila propojení mezi systémy Autodesk Inventor a HyperMill. Autodesk Inventor Suite umožňuje uživatelům navrhování a tvorbu vizualizací a simulací. Integrace HyperMillu vytváří optimální přístup pro programování strategií obrábění s použitím rozhraní Inventoru, na které jsou uživatelé zvyklí. Tímto propojením vznikl bezproblémový proces – od fáze navrhování až po obrábění.

Plná asociativita dat HyperMillu zajišťuje automatickou aktualizaci dráhy nástroje, pokud dojde ke změně modelu. Společná databáze digitálních dat splňuje všechny podmínky pro zvýšení rychlosti a efektivity práce. Spojením produktů se výrazně zkrátí doba cyklu a sníží pracovní zátěž programátora.

1-hypermill-open-mind-konstrukter-inventor-2015-autodesk

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!