STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

IT forum se zaměří na simulace a PLM

Ve dnech 14. a 15. října 2014 se uskuteční další ročník konference věnující se podnikovým aplikacím pro oblast navrhování a vývoj výrobků. Kromě odborných prezentací je plánováno podrobné seznámení se softwary.

Zaměření konference bude směřovat k simulacím vstřikování plastů, simulacím proudění, podpoře vývojového procesu Autodesk PDS, mechanickým a dynamickým analýzám, řízení životního cyklu dokumentů, řízení životního cyklu výrobků a nebudou chybět zákaznické studie z prostředí těžkého strojírenství, výroby dílů pro automobilový průmysl a nástrojáren.

Společnost TD-IS pořádá konferenci v resortu Darovanský Dvůr u Plzně. Základní body programu, upoutávky na některé přednášky a odkaz na online registraci bezplatného semináře naleznete na stránkách pořadatele konference, společnosti TD-IS.

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!