STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Maxwell Render je pro studenty zdarma

Společnost Next Limit Technologies uvolnila studentskou licenci softwaru Maxwell Render. Licence je zdarma a nemá žádné technické omezení.

Maxwell Render je dokonale přizpůsoben pro tvorbu 3D vizualizací v oblasti designu a architektury stejně jako pro film, animace a vizuální efekty. Studenti středních a vysokých mají možnost při tvorbě ročníkových a závěrečných prací vytvořit fotorealistické snímky v aplikaci Maxwell Render. Software má jednoduché ovládání a při kreativním návrhu výrobku, animací nebo vizuálních efektů využijete knihovnu vzhledů a textur. Software slouží jako platforma pro celou řadu CAD softwarů a tak s ním můžete pracovat přímo z prostředí vámi používané aplikace. Více informací o studentské licenci zdarma se dozvíte na stránce softwaru Maxwell Render v sekci Education.

1-maxwell-render-konstrukter

Software Maxwell Render je pro studenty zdarma. Foto: maxwellrender.com

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!