STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Delcam for SolidWorks chystá řadu novinek

Delcam připravuje vydání nové verze Delcam for SolidWorks. Verzi vydá v souvislosti s konáním mezinárodního strojírenského veletrhu IMTS 2014 v Chicagu, který se koná druhý týden v září.

Chystané novinky se projeví v modulech tříosého frézování, soustružení a drátového řezání. Klíčovým přínosem byla vždy dostupnost širokého sortimentu postprocesorů s možností jejich následné úpravy. Ve verzi 2015 bude možné postprocesor upravit a zajistit tak kontrolu nad každým postprocesorem. Delcam for SolidWorks kombinuje výhody spojené se softwary PowerMill a FeatureCAM, které mají za sebou dlouholetý vývoj. Vylepšením prošly i strategie pro vysokorychlostní a pětiosé obrábění, s cílem zajistit vyšší produktivitu, maximální životnost nástrojů v souladu s nejvyšší kvalitou a přesností obrobeného povrchu.

1-konstrukter-Delcam-for-SolidWorks-2015-Chicago

Systém Delcam integrovaný v aplikaci SolidWorks. Foto: tenliks.com

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!