STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CimatronE 12 má novou funkci NC Setup pro definici materiálů

Špičkový nástroj pro konstrukci a výrobu forem CimatronE přichází s novou verzí, která nese číslo 12. Vylepšené funkce mají minimalizovat náklady a uspořit výrobní čas.

NC Setup – tak se jmenuje nový nástroj pro definici materiálů, nástrojů a strojů a lepší řízení průběhu konstrukčního navrhování. Funkce Machine Preview zkracuje programovací cykly umožňující lepší řízení multifunkčního a víceosého obrábění s přímým řízením osy orientace nástrojů.

Jelikož je CimatronE software pro konstrukci forem, inovace se projevily i v prostředí konstrukce elektroerozivních elektrod a metody nekonvenčního obrábění EDM. Nová funkce EDM Setup má prostředí s plnou kontrolou procesu vyjiskřování na jakémkoliv EDM stroji.

Cimatron se rozhodl rozšířit podporované formáty o AMF (Additive Manufacturing File). Tento formát slouží pro převod 3D modelů do digitálních soborů.

1-konstrukter-cimatronE-12-released

CimatronE je software určený nejen pro konstrukci a výrobu forem. Foto: Cimatron.com

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!