STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

GibbsCAM 2015 posílí o knihovnu nástrojů Adveon

Sdílejte tento článek na Twitteru
7. 8. 2014, | 1 komentář

Společnosti Gibbs and Associates a Cimatron spolupracují s firmou Sandvik Coromant na integraci aplikace Adveon Tool, která umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat knihovnu vlastních nástrojů v souladu s normou ISO 13399.

Adveon je knihovna nástrojů, která nabízí rychlý a bezpečný způsob vytváření nástrojových sestav a jejich export do CAD, CAM, CAE, PDM a PLM systémů pro počítačem podporované navrhování, konstruování, výrobu i správu dat. Integrovaná knihovna nástrojových dat bude vydána současně s verzí GibbsCAM 2015 a bude uvedena na trh souběžně s mezinárodním veletrhem IMTS 2014 v americkém Chicagu. Zpočátku budou v knihovně k dispozici frézovací nástroje, postupně pak budou začleněny také nástroje soustružnické.

1-konstrukter-adveon-tool-gibbscam-cimatron

Knihovna nástrojů v aplikaci Adveon je v souladu s normou ISO13399. Foto: Tenliks.com

Zdroj: tenlinks.com

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] v oblastech tvorby geometrie, programování drah nástrojů ve dvou až pěti osách i v Adveon Tooling Library. Tato knihovna řezných nástrojů – vyvíjená společně s firmou Sandvik Coromant – […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!