STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Největším zaměstnavatelem mezi výrobci CAM softwaru je Delcam

Již více než sedm set lidí, z toho ve vývoji softwaru rekordních 224 zaměstnanců, pracuje ve společnosti Delcam, která je tak z personálního hlediska největším dodavatelem CAM softwaru na světě.

Připočteme-li k interním zaměstnancům Delcamu ještě pracovníky v dceřiných firmách z Evropy a Asie, celkové číslo překročí osm set. Připomeňme, že přímé zastoupení má Delcam také v Brně. To si nadále udržuje suverenitu vedle místní pobočky firmy Autodesk, která společnost Delcam letos v únoru koupila, nicméně zachovává ji jako samostatný podnik.

Charismatický byznysmen Carl Bass (uprostřed) v obklopení předních manažeru firmy Delcam, ze které udělal součást společnosti Autodesk. Zdroj: Delcam

Charismatický byznysmen Carl Bass (uprostřed) v obklopení předních manažerů firmy Delcam, ze které udělal součást společnosti Autodesk. Zdroj: Delcam

Údaje, které zveřejnila analytická organizace CIMdata, dále uvádějí, že si Delcam meziročně opět o něco polepšil také z hlediska svého tržního podílu. Ten by měl v letošním roce poprvé překročit hranici osmi procent.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!