STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Rezervujte si čas na on-line seminář o zajímavých novinkách Edgecam Workflow

Sdílejte tento článek na Twitteru
16. 6. 2014, | 1 komentář

Celkem dva hodinové semináře vysílané přes web představí všem zájemcům o efektivní technologie pro podporu obrábění to nejlepší, co současný Edgecam dokáže.

Nová aplikace Edgecam Workflow může značně zrychlit a zároveň zkvalitnit přípravu obrábění díky automatizaci a zjednodušení mnoha postupů, ať už je to umísťování dílu, příprava upínek volba obráběcí metody nebo ověření dráhy nástrojů.

Na názorném webináři, který proběhne vždy v pátek 20. a 27. června od 9:00 do 10:00, se bude diskutovat o třech úrovních inteligentního obrábění, které přináší flexibilitu a úspory ve výrobě. V prezentaci uvidíte, jak snadno lze Edgecam Workflow využít k tvorbě a automatizaci výroby jak jednoduchých 2D prizmatických dílců, tak i složitějších komponent s využitím multifunkčních soustružnicko-frézovacích obráběcích strojů s možností pětiosého plynulého frézování.

Pro registraci na webinář použijte odkaz dle vámi zvoleného data:

Vývojáři Edgecamu slibují, že s jejich Workflow bude CAM programování jako jízda po dálnici... Zdroj: Nexnet

Vývojáři Edgecamu slibují, že s jejich Workflow bude CAM programování jako jízda po dálnici… Zdroj: Nexnet

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!